Uwaga Ostrzeżenie: Katalog dla sesji nie istnieje: . Sesje nie będą działać dopóki nie zostanie utworzony katalog.
 • Przechowalnia 0
 • Laryngoskop zastosowanie

  Laryngoskop pozwala na umieszczenie rurki intubacyjnej w tchawicy pacjenta. Właściwy dobór laryngoskopu, z odpowiednim oświetleniem, pozwala na przeprowadzenie sprawnej intubacji z minimalnymi powikłaniami u pacjenta. Możliwość prowadzenia trudnej intubacji, z wykorzystaniem laryngoskopu McCoy z ruchomą końcówką.

  * Laryngoskop McCoy do trudnej intubacji w zestawie z dwoma lub trzema łyżkami w rozmiarach "2", "3" i "4". Laryngoskop McCoy dostępny z oświetleniem światłowodowym LED oraz światłowodowym LED MEGA Blade (zintegrowany tor światłowodu o większym przekroju, lepsze warunki oświetlenia). Laryngoskop z zasilaniem akumulatorowym (w zestawie z ładowarką) lub bateryjnym (2xR14).

   * Laryngoskop światłowodowy Macintosh / McIntosh w zestawie z 4 łyżkami w rozmiarach "1", "2", "3", "4". Dostępne łyżki w rozmiarach "00", "0" oraz "5".  Laryngoskop Macintosh dostępny z oświetleniem żarówkowym, światłowodowym LED oraz światłowodowym MEGA Blade LED. Polecamy laryngoskop z zasilaniem akumulatorowym oraz ładowarką AC; dostępne również zasilanie 2xR14.

  * Laryngoskop dla dzieci i noworodków. Zestaw pediatryczny. Łyżki Miller oraz Macintosh.

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.